English  

Zwiedzanie
WarsawTour
Dzięki tej oficjalnej miejskiej aplikacji poznasz najciekawsze atrakcje Warszawy. Obiekty są opisane i przyporządkowane do grup tematycznych (np. Warszawa Chopina, Warszawa sportowa), każdy z nich znajdziesz na interaktywnej mapie. Aplikacja działa także w trybie offline.

Chopin
in Warsaw
Zwiedzaj Warszawę z oficjalnym miejskim przewodnikiem śladami Fryderyka Chopina. Poznaj miejsca związane z kompozytorem i zobacz jak wyglądały za jego czasów. Aplikacja to także audioprzewodnik, kalendarz wydarzeń oraz lista wybranych utworów Chopina do odsłuchania.

Aplikacja była nominowana do nagrody Mobile Trends Awards w kategorii Aplikacja mobilna – podróże i komunikacja.

Warszawa Warsze
Odkryj historię żydowskiej Warszawy z nowym mobilnym przewodnikiem wydanym przez POLIN - Muzeum Historii Żydów Polskich. Wybierz spacer i wsłuchaj się w opowieści z przeszłości.

Śladami Janusza Korczaka
Wyrusz na wycieczkę śladami życia oraz wojennych losów Janusza Korczaka. Aplikacja, dostępna w języku polskim i angielskim, wyświetla trasy na mapie Warszawy z pomocą GPS.

Archimapa
Poznaj ciekawostki związane z architekturą Warszawy XX wieku. Wybierz jeden z 7 tematów i zaplanuj spacer dzięki interaktywnej mapie. Aplikacja działa także bez połączenia z Internetem.

Galeria Sztuki
XX i XXI wieku
Odwiedź Galerię Sztuki XX i XXI wieku w Muzeum Narodowym z jej oficjalnym wirtualnym przewodnikiem. Wybierz ścieżkę zwiedzania i podążaj za wskazówkami na planie. O wybranych dziełach opowie kustosz galerii, a na koniec sprawdzisz swoją wiedzę w interaktywnym quizie.

Miejska ścieżka
Odkryj niezwykłe tajemnice i ciekawostki Warszawy w czasie ekscytujących spacerów opracowanych wspólnie przez przewodników i mieszkańców. Po ściągnięciu plików audio, aplikacja może działać bez dostępu do Internetu.
Transport
mPay
Dzięki tej aplikacji dokonasz płatności smartfonem m.in. za bilety komunikacji miejskiej i parkowanie. Płacisz z zasilonego wcześniej konta na aplikacji (tzw. Portmonetka)

SkyCash
Skorzystaj z możliwości jakie dają Ci technologie mobilne i użyj swojego smartfona do zakupu m.in. biletów komunikacji miejskiej, kolei czy nawet biletów do kina. Za to wszystko zapłacisz podpiętą kartą płatniczą lub zasilając wcześniej konto aplikacji (pre-paid).

jakdojade.pl
Podróżuj po Warszawie korzystając z wygodnej sieci transportu miejskiego. Aplikacja wyszuka dla Ciebie dogodne połączenia i przedstawi aktualne rozkłady jazdy. Do celu trafisz bez problemu dzięki wbudowanej nawigacji GPS.

mytaxi
Jeśli potrzebujesz taksówki, skorzystaj z tej popularnej aplikacji i zapłać za kurs bezgotówkowo. Znajdziesz w niej także m.in. oceny kierowców oraz kalkulator szacunkowej opłaty za kurs.

Veturilo
W sezonie letnim korzystaj z systemu miejskich rowerów Veturilo. Dzięki aplikacji zlokalizujesz na mapie najbliższe stacje i będziesz mieć stały dostęp do swojego konta. Rower wypożyczysz korzystając z terminala znajdującego się przy stojakach.
Rozrywka
PartyMap
Warszawa
Przekonaj się, że w Warszawie nie można się nudzić! Codziennie odbywa się tu mnóstwo wydarzeń kulturalnych. Z tą aplikacją nie ominie Cię nic ważnego, a dzięki wbudowanej mapie GPS łatwo znajdziesz wybraną lokalizację podczas wieczornych wyjść na miasto.

Selfie
with Chopin
Czy chciałbyś zrobić sobie zdjęcie z Fryderykiem Chopinem? Teraz to możliwe dzięki najnowszej miejskiej aplikacji. Znajdź miejsca związane z Chopinem, zrób selfie i pochwal się nim wśród znajomych na Facebooku!
Inne
Happy Cow
Jeśli jesteś wegetarianinem lub weganinem wypróbuj aplikację Happy Cow. Dzięki niej poznasz bogatą ofertę restauracji w Warszawie.

KofiUp
Daj się obudzić aromatycznej kawie w modnych warszawskich kawiarniach, dostępnej nawet o połowę taniej dzięki aplikacji KofiUp. Działanie aplikacji jest proste: wykupujesz pakiet kaw (np. 5 lub 10), a program wskaże najbliższe lokale, w których możesz zrealizować zamówienie.

Zomato
Jesteś głodny? Ta aplikacja ułatwi Ci znalezienie restauracji spełniającej Twoje oczekiwania. Wystarczy, że wybierzesz co chciałbyś zjeść, oraz przejrzysz aktualne menu i recenzje użytkowników. Smacznego!Android, Google Play and the Google Play logo are trademarks of Google Inc.
Apple and the Apple logo are trademarks of Apple Inc., registered in the U.S. and other countries. App Store is a service mark of Apple Inc.